İletişim

İşin sırrı, her biri özel yeteneklerle donatılmış, birbirinden farklı insanlardan oluşan sorunsuz çalışan bir ekip.

[ Hakkımızda ]

En İyi İç Mekan Çözümleri

2019 yılından bu yana mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız kısa sürede Kuzey Kıbrıs’ta tanınan ve tavsiye edilen bir firma haline gelmiştir. Şirketimizin bu başarısı direktörümüz Mehmet Güner’in; adamızda 25 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe, bilgi birikimi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma prensibidir.

Kurulduğu günden bu yana Alayköy Sanayii Bölgesi’nde üretim faaliyetlerini sürdüren firmamız, her türlü ahşap işlerine cevap verebilmektedir. Sabit mobilya, hareketli mobilya, iç ya da dış kapılar öncelikli üretim kalemlerimizdir.

Sizler için sunduğumuz tasarım-üretim-montaj hizmetlerimizin sonucunda aldığımız müşteri memnuniyeti bizler için en önemli kısımdır. Üretimlerimizde sizlere; kaliteli, estetik ve ergonomik mobilya sunmak öncelikli hedefimizdir. Bu doğrultuda ar-ge çalışmalarımıza dur demeden devam etmekte ve her geçen gün kendimizi geliştirip size daha iyi hizmet vermeye çalışmaktayız.

Misyonumuz; farklı yaşam biçimlerinize ve farklı zevklerinize uygun, yaşam alanlarınızı yüksek standartlarda ve yenilikçi üretim prensibiyle inşaa etmektir. Sizlerin memnuniyeti için, yenilikçi olmaya ve kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.